RSS not configured

Facebook
RSS

Poznaj skarby Bałkanów

Komentowanie nie jest możliwe
mar - 25 - 2016
admin

Półwysep Bałkański jest obecnie zaliczany do zdecydowanie najciekawszych części naszego kontynentu. Pomimo tego, że historia położonych na nim państw w większości przypadków nie należy do najłatwiejszych – w końcu w niezbyt odległej przeszłości toczyło się tam kilka wojen – to jednak obecnie jest to całkowicie bezpieczny region który może być świetną propozycją dla każdego, kto tylko pragnie wybrać się na rzeczywiście wymarzone wakacje.
Bardzo ciekawym i jednocześnie dość niedocenionym państwem bałkańskim jest Serbia. Sama jego kultura potrafi być bardzo ciekawa, bowiem Serbowie – podobnie jak Polacy – należą do ludów słowiańskich, w związku z czym nawet w języku którym się posługują usłyszymy bardzo wiele znajomych słów. Z drugiej strony na Bałkanach od zawsze ścierało się ze sobą wiele różnych kultur, co jednak uczyniło z Serbii jeszcze atrakcyjniejsze miejsce. Sama tylko jej stolica, Belgrad, oferuje bardzo wiele świetnych zabytków które niewątpliwie będą w stanie zachwycić każdego miłośnika historii.
Oprócz tego Serbia jest również krajem oferującym niesamowite krajobrazy, dzięki czemu wakacje tu będą dla każdego z nas jeszcze przyjemniejsze. Zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco więcej, ponieważ na pewno jest to kraj godny odwiedzenia!
źródło: http://www.peterfuss.com.pl, samoyed-info.pl, azs-bydgoszcz.pl, willsoor.com.pl

Inne, ciekawe artykuły:

Comments are closed.

rejsy

Rejsy odbywają się na statkach, a jak nie ulega kwestii ...