RSS not configured

Facebook
RSS

Co możemy robić interesującego w długi weekend?

Komentowanie nie jest możliwe
mar - 26 - 2016
admin

Długie weekendy to świetne rozwiązanie – w końcu jeżeli sprawnie podejdziemy do tego, bardzo prawdopodobne, iż będziemy mieli przykładowo 6 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są dobre, nie powinny być również być zbyt – ciągle jesteśmy krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań wolne każdemu pracującemu się należy. Jednakże wcale nie jest powiedziane, iż musimy definitywnie siedzieć w długi weekend w swoim mieszkaniu, ogrodzie albo na działce. To takie typowe… Dużo lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Chociażby wycieczka do Rygi, Wiednia czy Barcelony.

Co roku, szczególnie wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułki. To dobrze, w końcu poznawanie innych państw, ludzi, jedzenia, etc. jest niesamowicie ciekawe, ale również rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną można pojechać samodzielnie, ewentualnie z bliskimi, ale również z biurem podróży. Na pewno ta druga alternatywa jest tańsza. Przecież jeśli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Porto – np., sam dojazd to niemały koszt. Choć to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, że oba rozwiązania mają dużo atutów.

Dla takich osób, które wolą jechać autem, a na dodatek nie mają wiele czasu i pieniędzy, można polecić poznawanie naszego kraju. Przecież chociażby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, gdzie możemy miło spędzić weekend. Bardzo ciekawe są także zamki, które pokazują historię Polski. Dla osób, które nie przepadają za tłumami, kategorycznie można odradzić Zakopane. Zakopane to niesamowicie popularny kurort turystyczny, lecz gdy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest niemal oblężona przez podróżnych – szczególnie warszawiaków.
źródło: http://creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Inne, ciekawe artykuły:

Comments are closed.

Dj Warszawa

Osoba, która selekcjonuje utwory, komponuje repertuar i przede wszystkim kieruje ...